KAUNAS PHOTO 2015 » Apie KAUNAS PHOTO

Apie KAUNAS PHOTO festivalį

 

KAUNAS PHOTO festivalis yra didžiausias ir svarbiausias fotografijos renginys Baltijos šalyse. Pradėtas rengti 2004 metais, festivalis vyksta kasmet rugsėjo mėnesį Kaune.

Lauko erdvės ir Nacionalinio Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejus, Meno Parkas, POST, Kauno fotografijos galerijos leido Kaunas PHOTO festivaliui tapti lankomiausiu fotografijos renginiu Lietuvoje, kasmet pritraukiančiu nuo 200 iki 300 dalyvių.

KAUNAS PHOTO festivalis yra reikšmingas projektas, skirtas ateities fotomenininkams. Šis, didžiausias Baltijos šalyse, festivalis leidžia šiuolaikiniams fotomeno kūrėjams vystyti tarpusavio dialogus ir projektus.

KAUNAS PHOTO festivalis pristato parodas ne tik Kauno, bet ir kitų Lietuvos miestų gyventojams. Nuo 2005 metų KAUNAS PHOTO festivalio surengtos parodos, daugiausia lietuvių fotografų, buvo pradėtos pristatinėti ir užsienio šalyse: Suomijoje („Blacklight“ Temperėje), Lenkijoje (Lodzė, Poznanė), Italijoje (Fotografijos festivalis Romoje), Prancūzijoje (Vano miesto jūros fotografijos festivalis, Bovė fotografijos festivalis, Kano šviesų festivalis) , Kinijoje (Pingjao ir Lišui festivalis), Naujojoje Zelandijoje (Oklando fotografijos festivalis).

Nuo 2004 metų KAUNAS PHOTO festivalis yra organizuojamas kartu su foto studija „Šviesos ratas“ ir Kauno skyriaus Lietuvos fotomeninkų sąjunga.

2015 metais 12-ąjį kartą vykstantis festivalis, kurio tema – „Siekimas“, kvies lankytojus lankytis parodose ir pagrindiniuose renginiuose rugsėjo 2 – 5 dienomis bei apžiūrėti veikiančias parodas net iki spalio mėnesio vidurio.

Pagrindiniai KAUNAS PHOTO festivalio rėmėjai yra Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Kauno savivaldybė.

Narystė tarptautinėje organizacijoje „Festival of Light“ 2007 metais tapo puikiu festivalio kokybiškumo, žinomumo ir profesionalumo įrodymu.

Festivalio įkūrėjas ir direktorius – Mindaugas Kavaliauskas.

Internetinė svetainė, kurioje galite rasti 2004 – 2014 metų festivalių medžiagą: www.kaunasphoto.info

Internetinė KAUNAS PHOTO 2015 svetainė:  2015.kaunasphoto.com

Daugiau informacijos ir kontaktus galite rasti šiuo adresu: www.kaunasphoto.info