KAUNAS PHOTO 2015 » Chang Kyun Kim

Chang Kyun Kim „Kur kažkada tekėjo vanduo. Los Andželo upė“

© Chang Kyun Kim „Where the water once flowed (Los Angeles River)

Los Andželo upės fotografijos daugumai žmonių asocijuojasi su grafiti menu, tarša, Holivudo veiksmo filmais. Nors didžioji upės dalis yra naudojama transporto pramonei, tačiau keliose vietose dar saugomas švarus vanduo, augalija ir laukiniai gyvūnai.

Fotografą nustebino ne ta švarioji, žalioji, dalis, bet didžiuliai skirtumai tarp užterštosios ir žaliosios dalies, kurie važinėjant dviračių taku palei upę ypač rėždavo akį. Šioje fotografijų serijoje autorius parodo skirtingus upės pavidalus, kurie atspindi, ką miestas prarado.

Chang Kyun Kim gimė 1974 m. Pietų Korėjoje. Jis baigė fotografijos magistro studijas Parsono naujojo dizaino mokykloje Niujorke, taip pat tarptautines tiksliųjų mokslų magistro studijas, o literatūros bakalaurą įgijo Chung-ang universitete Pietų Korėjoje. Pagal Šveicarijos „Musée de l’Élysée“ programą jo parodos penkerius metus keliavo po pasaulį. Fotografo darbai buvo publikuoti daugelyje meno leidinių ir žurnalų: „Aperture“ (JAV), „Thames & Hudson“ (DB), „Teneues“ (Vokietija), „PDN“, „American Photo“ (JAV), „Shots and Photography“ (Vokietija). 2009 m. Chang Kim tapo paskutiniuoju „EM Art Emerging Artist Grant“ (Pietų Korėja) laureatu ir tik po to savo gimtojoje šalyje surengė pirmąją personalinę parodą. 2013 m. menininkas tapo ir vienu iš finalininkų konkurse „Emerging Focus“ Los Andžele, kur šiuo metu  gyvena ir dirba.

Chang Kyun Kim parodos „Kur kažkada tekėjo vanduo. Los Andželo upė“ atidarymas „Meno parko“ galerijoje (Rotušės a. 27) rugsėjo 3 d. 18:00 val. Paroda veiks iki rugsėjo 19 d.
Darbo laikas: II – V 12:00 – 18:30; VI 11:00 – 16:00