KAUNAS PHOTO 2015 » Norman Behrendt

Norman Behrendt „Iki pamatų sudegintas namas“

© Norman Behrendt „Burning down the house“

„Iki pamatų sudegintas namas“ (2007–2012) – fotografijų serija apie berlyniečius grafičių piešėjus. Užuot bėgiodamas paskui it fotografuodamas grafičių autorius jų naktinių nuotykių metu, Behrendt pasirinko kitą kelią – leido jiems pasirinkti, kur ir kaip jie nori būti nufotografuoti. Albume taip pat publikuojamos polaroidinių portretų serijos, kurios tarsi papildo pačių grafitininkų požiūrį į save. Fotografijų ir pokalbių ciklas skirtas apmąstyti įtemptus santykius tarp matomo ir nematomo.

Norman Behrendt (g. 1981, Berlynas) nuo 2012 metų studijuoja fotografiją Taikomojo mokslo universitete, Dizaino fakultete, Postdame, Vokietijoje. Jo fotoalbumas „Iki pamatų sudegintas namas“ pelnė festivalio „Dummy Award Kassel“ pirmąjį prizą ir Aenne Biermann vardo prizą, skiriamą už šiuolaikinę vokiečių fotografiją. Jo darbai daug kartų eksponuoti Vokietijos galerijose ir muziejuose, o taip pat tarptautiniuose festivaliuose Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Airijoje. Šiuo metu Behrendt dirba ties nauju fotografijos projektu.

Norman Behrendt parodos „Iki pamatų sudegintas namas“ atidarymas „POST“ galerijoje (Laisvė al. 51 a.) rugsėjo 4 d. 18:00 val. Paroda veiks iki rugsėjo 20 d.
Darbo laikas: II – V 12.oo – 19.oo;  VI 13.oo – 18.oo.