KAUNAS PHOTO 2015 » Gabriele Micalizzi

Gabriele Micalizzi „Broliai Padovan: paslėpto miesto tyrinėtojai“

© Gabriele Micalizzi

© Gabriele Micalizzi „The Padovan Brothers: Urbis Occultae Exploratoris“ „Chiesa di San Marco“ Milano – 22/04/2014

Speleologija tai mokslas, tyrinėjantis urvus, olas, ertmes bei jų bruožus, struktūrą, fizines ypatybes ir istoriją. Be begalinių paslėptų natūralių požeminių urvų, žmonija paliko savo pėdsaką, tuomet apie juos buvo užmiršta. Milano požemiai, kaip ir dauguma kitų Italijoje, pilni nuotekų vamzdžių, tunelių, karinių bazių, kriptų, bažnyčių ir daug užmirštų darbų. Davide ir Gianluca Padovan, tyrėjai ir speleologai iš Milano, kurie atskleidė visus šiuos užmirštus darbus. Jie tampriai susiję dėl stiprios aistros speleologijai, kuria tyrėjai užsiėmė novatoriškai. Užuot ieškoję kalno urvų, jie susitelkia ties miestu, duodami gyvenimą taip vadinamam “S.C.A.M” (Artificial Cavity Speleology Milan). Kiekviena brolių Padovan ekspedicija panašėja į naują nuotykį, atrandamos paslėptos vietos, slapti pasažai ir rajonai, apie kuriuos užmirštama, slepiantys praėjusius gyvenimus ir istorijas po jo. Kaip Indiana Jones – jų nuotykiai yra aistros, tyrinėjimo ir noro, pastumti save į nežinomas vietas, mišinys.

Gabriele Micalizzi fotografijos žurnalistas, kuris atvaizdus naudoja kaip savo parašą asmeniniams ilgalaikiams projektams, redakcijoms ir tarptautinėms naujienoms. Gabriele karjerą pradėjo dar būdamas labai jaunas ir įgijus Menų diplomą 2004-2005 metais pradėjo dirbti su „NewsPressAgency“, Milane. 2006 metais, Gabriele dalyvavo the „Castello Sforzesco“ „Milan Fine Arts School“ ir specializavosi kaip iliustratorius. 2008 metais fotografas kartu su Alex Majoli įkūrė „Cesuralab“. 2010 metais jis nušvietė „The Red Shirts“ revoliuciją Bankoke, po kurio sekė kitas 2011 metais „Arab Spring“ Tunise, Egipte ir Libijoje. Gabriele savo darbus tęsia Artimuosiuose Rytuose ir politinės įtampos Gazoje, Stambule, o taip pat ekonominės krizės Graikijoje. Nuo 2008 metų menininkas vykdo dokumentinį projektą, kuris orientuotas į Italijos slopinimo ir asmens tapatybės krizę, kuri teršia šalį.

Gabriele Micalizzi parodos „Broliai Padovan: paslėpto miesto tyrinėtojai“ atidarymas „Meno parko“ galerijoje (Rotušės a. 27) rugsėjo 3 d. 18:00 val. Paroda veiks iki rugsėjo 19 d.
Darbo laikas: II – V 12:00 – 18:30; VI 11:00 – 16:00