KAUNAS PHOTO 2015 » Göran Gnaudschun

Göran Gnaudschun „Berlyno Aleksandro aikštė“

© Göran Gnaudschun

© Göran Gnaudschun „Alexanderplatz“

Göran Gnaudschun fotografuoja jaunus pabėgėlius, benamius, pankus ir atskalūnus, kurie renkasi Alexanderplatz (Aleksandro aikštėje) Berlyne. Tai aplinka formuota kriminalinės praeities, narkotikų ir didelio kiekio alkoholio, tai asmenys, kurie negali ar nenori įsidarbinti, dažnai atmeta pagalbą iš visuomenės. Gnaudschun šioje serijoje portretuoja žmones tikėdamas, kad  šviesa yra stipresnė nei menka jų savivertė. Jis fotografuoja situacijas, kuriose pagrindiniai veikėjai simboliškai atskleidžia save ir savo gyvenimo kelius. Fotografijos papildomos interviu ir asmeniniais pamąstymais apie sudėtingą Alexander aikštės reiškinį. Berlin Alexanderplatz yra serija, kurioje tekstas ir vaizdas papildo vienas kitą, jautriai ir subjektyviai aprašo jaunų žmonių gyvenančių visuomenės pakraštyje gyvenimus.

Göran Gnaudschun (g. 1971, Potsdamas) vizualiųjų menų menininkas ir laisvai samdomas fotografas, gyvenantis ir dirbantis Potsdame. 2000 m. baigė meninės fotografijos bakalauro studijas Leipzigo vizualiųjų menų Universitete, o 2003 m. įgijo vizualiųjų menų magistro laipsnį.  Göran  yra “lux-photographers” ir “BerlinPhotoWorkshops” narys.

Göran Gnaudschun parodos „Berlyno Aleksandro aikštė“ atidarymas „POST“ galerijoje (Laisvė al. 51 a.) rugsėjo 4 d. 18:00 val. Paroda veiks iki rugsėjo 20 d.
Darbo laikas: II – V 12.oo – 19.oo;  VI 13.oo – 18.oo.