KAUNAS PHOTO 2015 » Mark Duffy

Mark Duffy „Balsas Nr. 1“

© Mark Duffy „Vote No. 1“

Per pastarųjų metų vietos ir nacionalinius rinkimus Airijos kraštovaizdis buvo darkomas rinkiminių kampanijų reklamomis. „Balsas Nr. 1“ – tai darbų serija dokumentuojanti ir analizuojanti rinkiminės reklamos kultūrą Airijoje. Serija sukoncentruota į atsitiktinius ir dažnai siaubingus kandidatų atvaizdų subjaurojimus. Šios fotografijos atspindi nuo pastarojo meto taupymo politikos pavargusių Airijos rinkėjų nusivylimą šalies valdymu.

Autorius įsitikinęs, kad ši serija labai tinka šių metų festivalio temai „Siekiamybė“. Ne vien dėl to, kad vaizduojami kandidatai siekia laimėti rinkimus ir galią, bet dar ir dėl to, kad rinkimai ir visas demokratijos procesas yra priemonė, kuria siekiama geresnės visuomenės.

Mark Duffy – airių fotografas, gyvenantis Londone. 2014 m. jo darbai buvo įvertinti Anglijos festivalyje „Format“ ir konkurse „Bourse du Talent“. Parodos eksponuotos Londone, Karališkoje Hibernijos akademijoje Dubline ir „Centro Fotográfico Álvarez Bravo“ Meksikoje. Fotografijos publikuotos žurnaluose „Sunday Times“, „British Photography“ ir „Vice“. Markas dirba savarankiškai, tiek su asmeniniais projektais, tiek su užsakymais.

Paroda “Balsas Nr. 1” eksponuojama ant buvusio Merkurijus tvoros iki spalio 11 d.